Strandpaviljoen de Zeespiegel zoekt een enthousiaste medewerker

Ben jij een energiek persoon die graag de handen uit de mouwen steekt? Lijkt het jou ook zo leuk om te werken op het strand? Houd jij van zomerse sferen? Check dan deze vacature.

Vacature Fulltime medewerker bediening

Wij zijn per direct op zoek naar een fulltime medewerker om ons team te komen versterken in het nieuwe strandseizoen. Het betreft een fulltime baan voor het gehele jaar. Je bent samen met ons team verantwoordelijk voor het serviceniveau en de gastvrijheid van de zaak. Wij staan voor goede service, goede kwaliteit en gezelligheid. Mede door jouw enthousiasme komen onze gasten graag nog eens terug!

Vereisten zijn:

  • Servicegericht denken en gastvrij zijn
  • Stressbestendig en oplossingsgericht zijn
  • Een goed organisatorisch vermogen hebben
  • Spontaan en representatief zijn

Kortom : Jij bent die keiharde werker die wij nodig hebben om ons team aan te vullen.

Wij hebben een super werklocatie en een goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden daar tegenover staan. Je kunt direct aan de slag!

Je kunt contact opnemen door te bellen met Strandpaviljoen De Zeespiegel, telefoonnummer 0252-376790 of een email te sturen naar info@strandpaviljoendezeespiegel.nl. Of kom gewoon gezellig even langs. Het is aan de Duindamseslag, afrit 24 in Noordwijk.

Solliciteer direct

Deel dit bericht

Scroll naar boven